Servis 24 – internetové bankovnictví České spořitelny

Pod názvem Servis 24 hledejte internetové bankovnictví naší největší banky České spořitelny patřící do skupiny Erste bank. I když je toto bankovnictví prezentováno jako samostatná služba je provozováno zdarma a můžete si ho založit společně s účtem. Podobně jako, když si zažádáte o platební kartu. Pak vám přijde doporučeným dopisem přihlašovací údaje, pomocí kterých se můžete poprvé přihlásit. Tento proces je však o něco delší a je nutné znát i některé údaje ze smlouvy. Takže na to buďte připraveni. Po prvním přihlášení je doporučené si nastavit nějaké rozumné heslo a také přidat váš telefon.

Pomocí něj a ověřovacích sms totiž budete ověřovat jednotlivé platební transakce. Pokud toto všechno uděláte, tak už se vesele můžete vrhnout na platební transakce nebo cokoliv jiného. Velkou výhodou české spořitelny je napojení na široké spektrum dalších služeb a to jak investičních, tak spořících, ale i souvisejících s financováním bydlení nebo pojištění. Příjemná je i možnost dobíjení kreditu na všechny operátory v ČR a to libovolné částky.

Celá administrace servisu 24 je přehledná a není problém se v ní orientovat. Jediné na co si dejte pozor je při přihlašování, protože tady platí pravidlo 3x a dost, tedy že se účet zablokuje a vy si budete muset dojít na pobočku nebo absolvovat poměrně delší telefonát na odblokování účtu. Internetové bankovnictví české spořitelny je také poměrně oblíbeným cílem například fishingových útoků a to zejména díky svému masivnímu rozšíření mezi lidi.